See leht pole teie valitud keeles saadaval. Näete selle ingliskeelset versiooni.

Kõik
Eesti
Läti
Leedu
Kõik
Eesti
Läti
Leedu
https://ipapi.co/3.239.95.36/json/
Array
(
  [error] => 1
  [reason] => RateLimited
  [message] => Visit: https://ipapi.co/ratelimited/ 
)

TRINITIst

TRINITI on advokaadibüroo, kus advokaadid päriselt tahavad oma kliente aidata. Meile on oluline, et klient tunneks, et temast hoolitakse ja et tema palvega tegeletakse. TRINITI klientideks on põhiliselt ettevõtjad, aga ka nende omanikud ja juhid oma isiklike õigusküsimustega. Meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias ja Vilniuses.

Meie eriliseks tugevuseks on keeruliste ülevõtmistehingute nõustamine ja pretsedentvaidluste lahendamine. Meie kogenud advokaadid, oma valdkonna tippspetsialistid, teenindavad kliente kokku kaheksas töökeeles.

TRINITI on teinud koostööd üle 150 juhtiva advokaadibürooga üle kogu maailma. Oma kontaktide kaudu saame kiiresti lahendada teie õigusprobleemid enamikes maailma finants- ja ärikeskustes.

 

 

 

Muudame tulevikku

Me ei ole lihtsalt paragrahvide rakendajad.  Me tahame õigust edasi arendada ja paremaks teha. Selleks panustame aktiivselt õigusloomessse – meie advokaadid on näiteks Eesti Vabariigi Põhiseaduse ja mitmete teiste seaduste kommentaaride autorid, panustavad erinevate uute seadute koostamise töögruppides ja komisjonides ning ei karda esitada kohtus seisukohti, mis on vastuolus Riigikohtu senise käsitlusega, kui see ei tundu (enam) õige või on ajale “jalgu jäänud”

TRINITI lugu

Alustasime oma teekonda TRINITI nime all, kui 2011. aastal ühendasid oma jõud kolm advokaadibürood – Tamme Otsmann Ruus Vabamets (Eesti), Treilons & Petrovičs (Läti) ja SSJ (Leedu).

Siis oli meid umbes 20. Tänaseks on TRINITI-s kolme büroo peale kokku enam kui 100 oma ala tipptegijat ja pole ülesannet, millega me ei suudaks hakkama saa

Võib öelda, et innovatsioon on suur osa meie DNAst, aidates meil jõuda oluliste saavutusteni, pühenduda klientide vajadustele ja meeskonna arengule.

TRINITI suurt saavutust
TRINITI ideoloogia

Meile on tähtis

Meil on oma tõekspidamised, millest me ei tagane ja me teame, mida hindame ja tähtsaks peame.

Need on meie väärtused

Me oleme ülimalt pädevad.
Me teeme ausat ja hoolivat koostööd.
Me areneme julgelt ja oskame teha teisiti.

Mida tahame

Me tahame tunnustavas koostöös mõjutada oluliselt klientide ja ühiskonna õiguslikke küsimusi.

Kuhu pürgime

Meie eesmärk on muuta õigusabi selgeks ja saada võtmealadel esimeseks valikuks.

Meie ambitsioon

Meie eesmärk on muuta õigusabi selgeks ja saada võtmealadel esimeseks valikuks.

Rakenda

  Meil

  Täisnimi

  Linkedin

  Liituge TRINITI uudiskirjaga

   Insights

   Meil

   Teie kriteeriumidele vastavaid tulemusi pole.