https://triniti.ee/wp-content/Cimy_User_Extra_Fields/katritomson/K-Tomson_400x600.jpg
Peamised tegevusvaldkonnad

Katri on spetsialiseerunud vaidluste lahendamisele ning tema peamisteks nõustamisvaldkondadeks on pangandus ja finantsõigus, kinnisvara ja ehitus ning võlaõigus (sh lepingulise ja lepinguvälise kahju hüvitamine)

Töökogemus

2010–… vandeadvokaat, advokaadibüroo TRINITI (end. Tamme Otsmann Ruus Vabamets)
2007 vandeadvokaat, advokaadibüroo Ruus, Koch & Vabamets
2005 advokaat, advokaadibüroo Ruus, Koch & Vabamets
2004 advokaat, advokaadibüroo Keevallik & Partnerid
2003 jurist, advokaadibüroo Keevallik & Partnerid

Ligi 20-aastase õigusnõustajana tegutsemise aja jooksul on Katri nõustanud nii Eesti kui väliriikide pankasid ja krediidiandjaid, esindades neid edukalt vaidlustes, mis tulenevad nii laenuportfellide üleandmisest, erinevatest krediidi -ja tagatislepingutest kui ka muudest finantsinstrumentidest. Lisaks on Katri ajanud edukalt krüptovaluutaga seotud vaidlusi, sh esindanud klienti esimeses Euroopa Liidu ICO alases kohtuasjas. Katri omab pikaajalist ja märkimisväärset kogemust klientide esindamisel erinevates kinnisvara ja ehitust puudutavates vaidlustes, aga ka arvukates lepingulise ja lepinguvälise kahju hüvitamise kohtuasjades.

Lisaks vaidlustööle juhib Katri TRINITI pangandus- ja finantstöögruppi, mis tegeleb muuhulgas Finantsinspektsioonilt ja Rahapesu Andmebüroolt tegevuslubade taotlemisega erinevates valdkondades, samuti klientide nõustamisega rahapesu tõkestamise nõuete täitmisel (alustades raamatupidamisteenuse osutajatest ja kinnisvarabüroodest, lõpetades krediidiandjate ja pankadega), aga ka nõustamisega FI ja RAB-i järelevalvemenetluses. Katri omab pikaajalist kogemust ka finantsarvestuse valdkonnas.

Liikmesus

Eesti Advokatuuri liige alates 2004. aastast

Haridus

Katri sai 2003. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureusekraadi (LL.B.)

Keeled

Katri valdab eesti ja inglise keelt ning saab aru vene keelest